Speelschema

Hieronder de wedstrijdschema's voor de tweede seizoenshelft van het seizoen 2018 / 2019.
Hier zullen ook de uitslagen van alle wedstrijden komen te staan.

Dames:

Heren:
Afmelden voor trainen
Bel, sms of app 0610582483
Johan Lourens 

Eventuele afmeldingen graag VÓÓR 18.00 op de trainingsdag!

Een fout ontdekt... of een uitslag (of foto's) doorgeven? Mail het naar 
Of... sms/app het naar 

Het kan voorkomen dat data, tijden, enz. veranderen. LET DAAR OP!!!
Enkele wijzigingen aangebracht op:
06-04-2019

Alle wedstrijden hebben aanvangstijd: 20.00 uur, tenzij anders aangegeven.

Seizoen 2018/2019, 2e helft  

Dames 1: Poule B
 
Wedstrijden:
Vrijdag 11 januari --> Hurdegaryp 1 - Garyp 1 --> 2-5  
Maandag 21 januari --> Garyp 1 - VCB 1 --> 4-3   
Vrijdag 1 februari --> Noardburgum 2 - Garyp 1 --> 4-3  
Dinsdag 5 februari --> Garyp 1 - Twizel 1 --> 3-4  
Donderdag 14 februari --> Jistrum 2 - Garyp 1 --> 3-4 
Woensdag 27 februari --> Twizel 1 - Garyp 1 --> 3-4  
Woensdag 13 maart --> Jistrum 3 - Garyp 1 --> 6-1 
Maandag 25 maart --> Garyp 1- Opeinde 1 --> 5-2 
__________________________________________________________________ 
 
Dames 2: Poule C
 
Wedstrijden:
Donderdag 17 januari --> VCB 2- Garyp 2 --> 7-0  
Dinsdag 22 januari --> Marsum 1 - Garyp 2 --> 5-2  
Maandag 28 januari --> Garyp 2 - Eastermar 1 --> 1-6 
Maandag 4 maart --> Garyp 2 - Boelenslaan 1 --> 2-5
Maandag 11 maart --> Garyp 2 - DFS 2 --> 3-4  
Maandag 18 maart --> Reduzum 1 - Garyp 2 --> 0-7  
Woensdag 3 april --> Twizel 2 - Garyp 2 --> 1-6 
__________________________________________________________________ 
 
Heren 1: Poule C
 
Wedstrijden:
Dinsdag 15 januari --> Garyp 1 - Eastermar 1 --> 3-4 
Vrijdag 1 februari --> Hurdegaryp 2 - Garyp 1 --> 2-5 
Vrijdag 15 februari --> Ryptsjerk 1 - Garyp 1 --> 2-5  
Dinsdag 12 maart --> Garyp 1 - Boksum 2 --> 4-3 
Dinsdag 26 maart --> Surhuisterveen 1 - Garyp 1 --> 4-3 
Vrijdag 5 april --> Garyp 2 - Garyp 1 --> 0-7  
__________________________________________________________________ 
 
Heren 2: Poule C
 
Westrijden:
Vrijdag 18 januari --> Hurdegaryp 2 - Garyp 2 --> 3-4  
Donderdag 7 februari --> Eastermar 1 - Garyp 2 --> 7-0 
Donderdag 14 februari  Boksum 2 - Garyp 2 --> 7-0  
Dinsdag 5 maart -->  Garyp 2 - Surhuisterveen 1 --> 3-4 
Dinsdag 19 maart --> Garyp 2 - Ryptsjerk 1 --> 1-6 
Vrijdag 5 april --> Garyp 2 - Garyp 1 --> 0-7 


 
 

Seizoen 2018/2019, 1e helft 

Dames 1: Poule B

Wedstrijden:
Donderdag 4 oktober --> VCB 1 - Garyp 1 --> 2-5 
Maandag 15 oktober --> Garyp 1 - Jistrum 2 --> 5-2 
Maandag 5 november --> Garyp 1 - Jistrum 3 --> 2-5 
Dinsdag 13 november --> Garyp 1 - Noardburgum 1 --> 4-3 
Maandag 19 november --> Garyp 1 - Hurdegaryp 1 --> 6-1 
Donderdag 29 november --> Opeinde 1 - Garyp 1 --> 2-5  
__________________________________________________________________    

Dames 2: Poule C

Wedstrijden:
Donderdag 11 oktober --> DFS 2 - Garyp 2 --> 7-0 
Maandag 29 oktober --> Garyp 2 - Reduzum 1 --> 4-3 
Donderdag 15 november --> Boelenslaan 1 - Garyp 2 --> 7-0 
Maandag 26 november --> Garyp 2 - Twizel 2 --> 2-5 
Donderdag 6 december --> Eastermar 1 - Garyp 2 --> 6-1 
Maandag 10 december --> Garyp 2 - Marssum 1 --> 2-5 
Maandag 17 december --> Garyp 2 - VCB 2 --> 4-3 
__________________________________________________________________   

Heren 1: Poule C

Wedstrijden:
Donderdag 27 september om 20.30 uur --> Eastermar 1 – Garyp 1 --> 6-1 
Donderdag 8 november --> Boksum 2 - Garyp 1 --> 4-3 
Dinsdag 27 november --> Garyp 1 - Hurdegaryp 2 --> 0-7 
Vrijdag 7 december -->  Garyp 1 - Garyp 2 --> 7-0   
Dinsdag 11 december --> Garyp 1 - Ryptsjerk 1 --> 4-3 
Dinsdag 18 december -->  Garyp 1 - Surhuisterveen 1 in Garyp Scheids: Nieske 
__________________________________________________________________    

Heren 2: Poule C

Wedstrijden:
Dinsdag 9 oktober --> Garyp 2 - Eastermar 1 --> 0-7 
Dinsdag 16 oktober --> Garyp 2 - Hurdegaryp 2 --> 0-7 
Donderdag 1 november --> Surhuisterveen 1 - Garyp 2 --> 3-4 
Dinsdag 20 november --> Garyp 2 - Boksum 2 --> 1-6 
Vrijdag 30 november --> Ryptsjerk 1 – Garijp 2 --> 4-3 
Vrijdag 7 december --> Garyp 1 - Garyp 2 --> 7-0 

__________________________________________________________________    


Seizoen 2017/2018, 2e helft 

Dames 1: Poule B

Wedstrijden:
Vrijdag 12 januari --> Jistrum 2 - Garyp 1 --> 6-1 
Woensdag 24 januari --> Garyp 1 – Twizel 1 --> 4-3 
Donderdag 1 februari --> Opeinde 1 - Garyp 1 --> 5-2 
Woensdag 7 februari --> Jistrum 3 – Garyp 1 --> 6-1 
Maandag 12 februari --> Garyp 1 – VCB 1 --> 3-4 
Dinsdag 6 maart --> Marssum 1 – Garyp 1 --> 6-1 
Woensdag 21 maart --> Garyp 1 - Ried 1 --> 3-4 
__________________________________________________________________    


Dames 2: Poule C

Wedstrijden:
Maandag 15 januari --> Garyp 2 - Eastermar 1 --> 4-3 
Maandag 29 januari --> Garyp 2 - DFS 2 --> 1-6 
Woensdag 21 februari --> Oudega 1 – Garyp 2 --> 3-4 
Maandag 5 maart --> Twizel 3 – Garyp 2 --> 3-4 
Maandag 12 maart --> Reduzum 1 – Garyp 2 --> 4-3 
Maandag 26 maart --> Garyp 2 - VCB 2 --> 3-4 
Vrijdag 6 april --> Hurdegaryp 1 – Garyp 2 --> 4-3  
__________________________________________________________________   


Heren 1: Poule B

Wedstrijden:
Vrijdag 12 januari --> Noardburgum 1 - Garyp 1 --> 6-1 
Dinsdag 6 februari --> Garyp 1 - Sumar 1 --> 4-3 
Vrijdag 23 februari --> Garyp 1 - DFS 1 --> 3-4 
Dinsdag 6 maart --> Garyp 1 - Berlikum 1 --> 3-4 
Vrijdag 16 maart --> Suwâld 1 - Garyp 1 --> 4-3 
Dinsdag 3 april --> Garyp 1 - Winsum 1 --> 0-7

__________________________________________________________________    

Heren 2: Poule C

Wedstrijden:
Vrijdag 19 januari --> Hurdegaryp 2 – Garyp 2 --> 4-3 
Maandag 22 januari --> Garyp 2 - Eastermar 1 --> 1-6  
Dinsdag 13 februari --> Garyp 2 – Hurdegaryp 2 --> 3-4 
Dinsdag 20 februari --> Garyp 2 - Boksum 2 --> 1-6 
Vrijdag 23 maart --> Sumar 2 - Garyp 2 --> 7-0 
Vrijdag 6 april --> Ryptsjerk 1 - Garyp 2 --> 7-0 

datum Garyp 2 – Surhuisterveen 1 volgt nog Scheids: Gea
 

__________________________________________________________________    

Seizoen 2017/2018, 1e helft 

Dames 1: Poule B

Wedstrijden:
Donderdag 14 september --> VCB 1 - Garyp 1 --> 2-5 
Maandag 9 oktober --> Garyp 1 - Jistrum 3 --> 5-2 
Vrijdag 20 oktober --> Twijzel 1 - Garyp 1 --> 6-1  
Maandag 13 november --> Garyp 1 - Marssum 1 --> 7-0 
Dinsdag 21 november --> Ried 1 - Garyp 1 --> 5-2 
Maandag 4 december --> Garyp 1 - Jistrum 2 --> 5-2 
Woensdag 13 december --> Garyp 1 - Opeinde 1 --> 3-4 
__________________________________________________________________  

Dames 2: Poule C

Wedstrijden:
Maandag 25 september --> Garyp 2 - Hurdegaryp 1 --> 2-5 
Donderdag 5 oktober --> DFS 2 - Garyp 2 --> 2-5 
Maandag 30 oktober --> Garyp 2 - Oudega 1 --> 5-2 
Donderdag 9 november --> VCB 2 - Garyp 2 --> 3-4 
Maandag 20 november --> Garyp 2 - Twijzel 3 --> 2-5 
Woensdag 29 november --> Garyp 2 - Reduzum 1 --> 3-4 
Donderdag 14 december --> Eastermar 1 - Garyp 2 --> 5-2 
__________________________________________________________________  

Heren 1: Poule B

Wedstrijden: 
Maandag 2 oktober --> Garyp 1 - Noardburgum 1 --> 0-7 
Vrijdag 20 oktober --> Garyp 1 - Sumar 1  --> 5-2
Vrijdag 3 november --> DFS 1 - Garyp 1 --> 7-0 
Maandag 20 november --> Berlikum 1 - Garyp 1  --> 3-4 
Vrijdag 1 december --> Winsum 1 - Garyp 1 --> 5-2 
Maandag 11 december --> Garyp 1 - Suwâld 1 --> 3-4 
__________________________________________________________________   

Heren 2: Poule C

Wedstrijden: 
Donderdag 28 september --> Eastermar 1 - Garyp 2 --> 7-0 
Donderdag 12 oktober --> Surhuisterveen 1 - Garyp 2 --> 5-2 
Maandag 6 november --> Garyp 2 – Ryptsjerk 1 --> 0-7 
Donderdag 30 november --> Boksum 2 - Garyp 2 --> 7-0  
Vrijdag 8 december --> Garyp 2 - Sumar 2 --> 0-7 
Vrijdag 15 december --> Garyp 2 - Hurdegaryp 2 in Garyp om 20.30 uur Scheids: Pieter   

__________________________________________________________________  

Seizoen 2016/2017, 2e helft

Dames 1: Poule B

Wedstrijden:
Woensdag 25 januari --> Jistrum 3 - Garyp 1 --> 6-1  
Donderdag 2 februari --> Opeinde 1 - Garyp 1 --> 2-5  
Vrijdag 10 februari --> Garyp 1 - VCB 1 --> 5-2  
Dinsdag 14 maart --> Ried 1 - Garyp 1 --> 6-1 
Donderdag 30 maart --> Garyp 1 - Deinum 2 --> 2-5  
Woensdag 5 april --> Twijzel 1 - Garyp 1 --> 6-1  
__________________________________________________________________ 

Dames 2: Poule C

Wedstrijden: 
Vrijdag 20 januari --> Garyp 2 - Eastermar 1 --> 2-5 
Vrijdag 27 januari --> Hurdegaryp 1 - Garyp 2 --> 5-2 
Donderdag 16 februari --> Jistrum 2 - Garyp 2 --> 5-2 
Maandag 27 februari --> Twijzel 3 - Garyp 2 --> 4-3 
Vrijdag 10 maart --> Garyp 2 - VCB 2 --> 5-2 
Woensdag 15 maart --> Garyp 2 - DFS 2 --> 6-1 
Dinsdag 4 april --> Marssum 1 - Garyp 2 --> 5-2 
__________________________________________________________________ 

Heren 1: Poule C

Wedstrijden: 
Vrijdag 20 januari --> Ryptsjerk 1 - Garyp 1 --> 2-5 
Vrijdag 3 februari --> Hurdegaryp 2 - Garyp 1 --> 1-6  
Donderdag 16 februari --> Garyp 1 - Eastermar 1 --> 3-4  
Vrijdag 17 februari --> Garyp 1 - Garyp 2 --> 6-1  
Vrijdag 3 maart --> Sumar 2 - Garyp 1 --> 1-6   
Donderdag 16 maart --> Garyp 1 - Surhuisterveen 1 --> 7-0 
Vrijdag 24 maart --> Garyp 2 - Garyp 1 --> 0-7 
Vrijdag 31 maart --> Garyp 1 - Boksum 2 --> 5-2  

__________________________________________________________________ 

Heren 2: Poule C

Wedstrijden: 
Vrijdag 13 januari --> Hurdegaryp 2 - Garyp 2 in Hurdegaryp  --> 5-2 
Donderdag 26 januari --> Garyp 2 - Surhuisterveen 1 --> 4-3  
Vrijdag 10 februari --> Garyp 2 - Sumar 2 --> 6-1
Vrijdag 17 februari --> Garyp 1 - Garyp 2 --> 6-1    
Donderdag 9 maart --> Boksum 2 - Garyp 2 --> 5-2 
Donderdag 23 maart --> Eastermar 1 - Garyp 2 --> 6-1 
Vrijdag 24 maart --> Garyp 2 - Garyp 1 --> 0-7  
Donderdag 6 april --> Garyp 2 - Ryptsjerk 1 --> 2-5   
 



Seizoen 2016/2017, 1e helft

Dames 1: Poule B

Wedstrijden:
Vrijdag 7 oktober --> Garyp 1 - Opeinde 1 --> 4-3
Donderdag 20 oktober --> VCB 1 - Garyp 1 --> 6-1 
Woensdag 16 november --> Garyp 1 - Twijzel 1 --> 3-4   
Vrijdag 25 november --> Garyp 1 - Ried 1 --> 3-4 
Vrijdag 2 december --> Twijzel 2 - Garyp 1 --> 5-2  
Woensdag 7 december --> Garyp 1 - Jistrum 3 --> 6-1 
Dinsdag 13 december --> Deinum 1 - Garyp 1 --> 6-1   
__________________________________________________________________ 

Dames 2: Poule C

Wedstrijden:
Donderdag 22 september --> Eastermar 1 - Garyp 2 --> 5-2
Donderdag 13 oktober --> Garyp 2 - Hurdegaryp 1 --> 2-5 
Vrijdag 4 november --> Garyp 2 - Twijzel 3 --> 4-3
Woensdag 9 november --> Garyp 2 - Marssum 1 --> 4-3
Donderdag 24 november --> VCB 2 - Garyp 2 --> 4-3 
Donderdag 1 december --> DFS 2 - Garyp 2 --> 4-3 
Vrijdag 16 december --> Garyp 2 - Jistrum 2 --> 0-7 
__________________________________________________________________

Heren 1: Poule C

Wedstrijden:
Donderdag 29 september --> Eastermar 1 - Garyp 1 --> 2-5 
Donderdag 27 oktober --> Garyp 1 - Hurdegaryp 2 --> 6-1  
Donderdag 10 november --> Surhuisterveen 1 - Garyp 1 --> 3-4  
Donderdag 17 november --> Garyp 1 - Ryptsjerk 1 --> 3-4 
Donderdag 24 november --> Boksum 2 - Garyp 1 --> 1-6  
Vrijdag 16 december --> Garyp 1 - Garyp 2 om 20.30 uur in Garyp scheids: ???

__________________________________________________________________  

Heren 2: Poule C

Wedstrijden:
Donderdag 6 oktober --> Garyp 2 - Eastermar 1 --> 2-5 
Vrijdag 14 oktober --> Garyp 2 - Hurdegaryp 2 --> 7-0  
Donderdag 3 november --> Garyp 2 - Boksum 2 --> 1-6  
Donderdag 1 december --> Surhuisterveen 1 - Garyp 2 om 20.15 uur in Surhuisterveen
Vrijdag 9 december --> Ryptsjerk 1 - Garyp 2 in Hurdegaryp
Vrijdag 16 december  --> Garyp 1 - Garyp 2 om 20.30 uur in Garyp scheids: ???
__________________________________________________________________  
 

Seizoen 2015/2016, 2e helft

Dames 1: Poule B

Wedstrijden:
Vrijdag 22 januari --> Garyp 1 – Boelenslaan 1 --> 6-1
Vrijdag 29 januari --> Noardburgum 1 – Garyp 1 --> 4-3
Vrijdag 19 februari --> Garyp 1 – Deinum 2 --> 6-1
Donderdag 10 maart --> VCB 1 – Garyp 1 --> 2-5 
Vrijdag 1 april --> Garyp 1 – Twijzel 1 in Sumar --> 3-4 
__________________________________________________________________

Dames 2: Poule D

Wedstrijden:
Woensdag 20 januari --> Garyp 2 – Eastermar 1 --> 3-4
Vrijdag 5 februari --> Twijzel 3 – Garyp 2 --> 3-4
Donderdag 11 februari --> VCB 2 – Garyp 2 --> 3-4 
Woensdag 17 februari --> Jistrum 3 – Garyp 2 --> 4-3 
Vrijdag 18 maart --> Garyp 2 – Menaam --> 6-1 
__________________________________________________________________

Heren 1: Poule B

Wedstrijden:
Donderdag 21 januari --> Garyp 1 - Noardburgum 1 --> 0-7
Vrijdag 29 januari --> Noardburgum 1 - Garyp 1 --> 7-0
Vrijdag 5 februari --> Garyp 1 - Sumar 1 --> 1-6 
Donderdag 18 februari --> Garyp 1 - Trynwâlden 1 --> 0-7
Vrijdag 18 maart --> DFS 1 - Garyp 1 --> 7-0 
Maandag 21 maart --> Berlikum 1 - Garyp 1 --> 5-2 
Donderdag 31 maart --> Garyp 1 - Ee 1 --> 6-1  
__________________________________________________________________

Heren 2: Poule C

Wedstrijden:
Vrijdag 8 januari --> Hurdegaryp 2 - Garyp 2 --> 4-3
Donderdag 11 februari --> Garyp 2 - Boksum 2 --> 0-7
Donderdag 25 februari --> Garyp 2 - Eastermar 1 --> 1-6 
Donderdag 10 maart --> Garyp 2 - DFS 2 --> 2-5 
Vrijdag 1 april --> Suwâld 1 - Garyp 2 --> 6-1  
Donderdag 7 april --> Garyp 2 - Ryptsjerk 1 --> 1-6  



Seizoen 2015/2016, 1e helft

Dames 1: Poule B

Wedstrijden:
Donderdag 10 september --> Boelenslaan 1 - Garyp 1 --> 5-2
Vrijdag 18 september --> Garyp 1 - Noardburgum --> 4-3
Donderdag 1 oktober --> Garyp 1 - VCB 1 --> 3-4
Vrijdag 6 november --> Twijzel 1 - Garyp 1 --> 3-4
Dinsdag 17 november --> Deinum 2 - Garyp 1 --> 2-5

__________________________________________________________________

Dames 2: Poule D

Wedstrijden:
Donderdag 24 september --> Eastermar 1 - Garyp 2 --> 4-3
Vrijdag 9 oktober --> Garyp 2 - Twijzel 3 --> 5-2
Vrijdag 30 oktober --> Garyp 2 - VCB 2 --> 4-3
Vrijdag 13 november --> Garyp 2 - Jistrum 3 --> 3-4
Dinsdag 24 november --> Menaam 1 - Garyp 2 --> 1-6

__________________________________________________________________

Heren 1: Poule B

Wedstrijden:
Woensdag 30 september --> Ee 1 – Garyp 1 --> 5-2 
Vrijdag 16 oktober --> Sumar 1 - Garyp 1 --> 4-3 
Vrijdag 20 november --> Trynwâlden 1 - Garyp 1 --> 6-1 
Donderdag 3 december --> Garyp 1 - Berlikum 1 --> 0-7
Donderdag 10 december --> Garyp 1 - DFS 1 --> 6-1
Donderdag 17 december --> Garyp 1 - Noardburgum 1 in Sumar scheids: Hinne

__________________________________________________________________

Heren 2: Poule C

Wedstrijden:
Donderdag 17 september --> Garyp 2 - Hurdegaryp 2 --> 7-0
Donderdag 8 oktober --> Garyp 2 - Suwâld 1 --> 4-3
Donderdag 29 oktober --> DFS 2 - Garyp 2 --> 6-1 
Vrijdag 6 november --> Ryptsjerk 1 - Garyp 2 --> 6-1
Donderdag 19 november --> Boksum 2 - Garyp 2 --> 6-1
Donderdag 26 november --> Eastermar 1 - Garyp 2 --> 3-4

__________________________________________________________________

 

Seizoen 2014/2015, 2e helft

Dames 1: Poule B

Wedstrijden:

Donderdag 29 januari --> Garyp 1 – Deinum 2 --> 3-4
Donderdag 5 februari --> VCB 1 – Garyp 1 --> 6-1
Vrijdag 13 maart --> Twijzel 2 – Garyp 1 --> 5-2
Woensdag 25 maart  --> Garyp 1 – De Pein 1 --> 1-6
Vrijdag 27 maart --> Twijzel 1 – Garyp 1 --> 5-2
Dinsdag 31 maart --> Noardburgum 1 – Garyp 1 --> 6-1

__________________________________________________________________

Dames 2: Poule D

Wedstrijden:

Vrijdag 16 januari --> Garyp 2 – VCB 2 --> 6-1
Dinsdag 20 januari --> Menaam – Garyp 2 --> 2-5
Maandag 9 februari --> Drogeham 2 – Garyp 2 --> 4-3
Vrijdag 20 februari --> Garyp 2 – Twijzel 3 --> 1-6
Vrijdag 6 maart --> Berltsum 2 – Garyp 2 --> 4-3
Vrijdag 20 maart --> Garyp 2 – Eastermar 1 --> 5-2

__________________________________________________________________

Heren 1: Poule C

Wedstrijden:
Donderdag 8 januari --> Garyp 1 - Boksum 2 --> 6-1
Vrijdag 6 februari --> Garyp 2 - Garyp 1 --> 3-4
Donderdag 12 februari --> Garyp 1 – Ryptsjerk 1 --> 6-1
Vrijdag 20 februari --> Noardburgum 1 - Garyp 1 --> 4-3
Donderdag 12 maart --> Garyp 1 - Hurdegaryp 2 --> 6-1
Donderdag 26 maart --> Garyp 1 - Suwâld 1 --> 3-4

__________________________________________________________________

Heren 2: Poule C

Wedstrijden:
Vrijdag 16 januari --> Hurdegaryp 2 - Garyp 2 --> 0-7
Vrijdag 30 januari --> Suwâld 1 - Garyp 2 --> 2-5
Vrijdag 6 februari --> Garyp 2 - Garyp 1 --> 3-4
Vrijdag 6 maart --> Ryptsjerk 1 – Garyp 2 --> 5-2
Vrijdag 13 maart --> Noardburgum 1 - Garyp 2 --> 6-1
Donderdag 19 maart --> Garyp 2 - Hurdegaryp 2 --> 7-0
Donderdag 2 april --> Garyp 2 - Boksum 2 --> 5-2



Seizoen 2014/2015, 1e helft

Dames 1: Poule B

Wedstrijden:
Dinsdag 16 september --> Deinum 2 - Garyp 1 --> 4-3
Donderdag 25 september --> Twijzel 2 - Garyp 1 --> 3-4
Donderdag 9 oktober --> Garyp 1 - VCB 1 --> 6-1
Donderdag 30 oktober --> Opeinde 1 - Garyp 1 --> 6-1
Vrijdag 7 november --> Garyp 1 - Noardburgum 1 --> 3-4
Vrijdag 21 november --> Garyp 1 - Twijzel 1 --> 5-2

__________________________________________________________________

Dames 2: Poule D

Wedstrijden:
Donderdag 18 september --> Eastermar 1 - Garyp 2 --> 4-3
Vrijdag 26 september --> Garyp 2 - Berltsum 2 --> 5-2
Vrijdag 10 oktober --> Garyp 2 - Drogeham 2 --> 1-6
Vrijdag 24 oktober --> Twijzel 3 - Garyp 2 --> 4-3
Vrijdag 14 november --> Garyp 2 - Menaam 1 --> 7-0
Donderdag 20 november --> VCB 2 - Garyp 2 --> 4-3
__________________________________________________________________

Heren 1: Poule C

Wedstrijden:
Vrijdag 19 september --> Ryptsjerk 1 - Garyp 1 --> 5-2
Vrijdag 3 oktober --> Suwâld 1 - Garyp 1 --> 0-7
Vrijdag 7 november --> Garyp 1 - Noardburgum 1 --> 2-5
Vrijdag 21 november --> Garyp 1 - Garyp 2 --> 6-1
Donderdag 27 november --> Boksum 2 - Garyp 1 --> 3-4
Vrijdag 12 december --> Hurdegaryp 2 - Garyp 1 --> 0-7
__________________________________________________________________


Heren 2: Poule C

Wedstrijden:
Donderdag 9 oktober --> Boksum 2 - Garyp 2 --> 2-5
Donderdag 30 oktober --> Garyp 2 - Suwâld 2 --> 1-6
Donderdag 13 november --> Garyp 2 - Noardburgum 2 --> 1-6
Vrijdag 21 november --> Garyp 1 - Garyp 2 --> 6-1
Donderdag 4 december --> Garyp 2 - Ryptsjerk 1 --> 4-3
Donderdag 18 december --> Garyp 2 - Hurdegaryp 2 in Sumar Scheids: Nantsje?


Seizoen 2013/2014, 2e helft

Dames 1: (Poule B)

Wedstrijden:
Vrijdag 10 januari --> Noardburgum 1 - Garyp 1 --> 6-1
Donderdag 23 januari --> Garyp 1 - Winsum 1 --> 0-7
Dinsdag 4 maart --> Deinum 2 - Garyp 1 --> 4-3
Woensdag 12 maart --> Garyp 1 - Twijzel 1 --> 5-2
Donderdag 20 maart --> Boelenslaan 1 - Garyp 1 --> 1-6
** Dronrijp 1 is opgeheven
__________________________________________________________________

Dames 2: (Poule D)

Wedstrijden:
Vrijdag 24 januari --> Garyp 2 - Eastermar 1 --> 1-6
Vrijdag 7 februari --> Berlikum 2 - Garyp 2 --> 3-4
Woensdag 19 februari --> Garyp 2 - Drogeham 2 --> 6-1
Vrijdag 7 maart --> Garyp 2 - Ried 1 --> 0-7
Dinsdag 18 maart --> Menaam 1 - Garyp 2 --> 6-1
__________________________________________________________________

Heren 1: (Poule C)

Wedstrijden:
Donderdag 16 januari --> Garyp 1 - Eastermar 1 --> 1-6
Vrijdag 31 januari 20.30 uur --> Garyp 2 - Garyp 1 --> 0-7
Vrijdag 7 februari --> Ryptsjerk 2 - Garyp 1 --> 4-3
Maandag 17 maart --> Hurdegaryp 2 - Garyp 1 --> 4-3
............................. --> Garyp 1 - Boksum 2 --> 5-2
Donderdag 27 maart --> Garyp 1 - Suwâld 1 --> 3-4
__________________________________________________________________

Heren 2: (Poule C)

Wedstrijden:
Donderdag 23 januari --> Boksum 2 - Garyp 2 --> 1-6
Vrijdag 31 januari 20.30 uur --> Garyp 2 - Garyp 1 --> 0-7
Donderdag 13 februari 20.30 uur --> Eastermar 1 - Garyp 2 (in Eastermar) ??????

 Vrijdag 7 maart --> Hurdegaryp 2 - Garyp 2 --> 4-3
Donderdag 13 maart --> Garyp 2 - Ryptsjerk 2 --> 4-3
Donderdag 3 april --> Garyp 2 - Suwâld 1 --> 2-5



Seizoen 2013/2014, 1e helft
Dames 1: (Poule B)

Wedstrijden:
Donderdag 5 september --> Dronrijp 1 - Garyp 1 --> 1-6
Vrijdag 20 september --> Garyp 1 - Noardburgum 1 --> 4-3
Vrijdag 1 november --> Garyp 1 - Deinum 1 --> 2-5
Woensdag 13 november --> Winsum 1 - Garyp 1 --> 5-2
Vrijdag 29 november --> Garyp 1 - Boelenslaan 1 --> 4-3
Woensdag 18 december --> Twijzel 1 - Garyp 1 --> 6-1
__________________________________________________________________

Dames 2: (Poule D)

Wedstrijden:
Vrijdag 6 september --> Garyp 2 - Menaam 1 --> 6-1
Donderdag 19 september --> 20.30 uur Eastermar 1 - Garyp 2 --> 5-2
Vrijdag 4 oktober --> Garyp 2 - Berlikum 2 --> 2-5
Dinsdag 19 november --> Ried 1 - Garyp 2 --> 7-0
Maandag 16 december --> Drogeham 2 - Garyp 2 --> 6-1
__________________________________________________________________

Heren 1: (Poule C)

Wedstrijden:
Donderdag 12 september --> Garyp 1 - Ryptsjerk 2 --> 5-2
Donderdag 26 september --> 20.30 uur Eastermar 1 - Garyp 1 --> 6-1
Donderdag 17 oktober --> Garyp 1 – Hurdegaryp 2 --> 6-1
Vrijdag 8 november --> Suwâld 1 - Garyp 1 --> 1-6
Vrijdag 15 november --> 20.30 uur Garyp 1 -  Garyp 2 --> 6-1
Donderdag 21 november --> Boksum 2 - Garyp 1 --> 3-4
__________________________________________________________________

Heren 2: (Poule C)

Wedstrijden:
Donderdag 3 oktober --> Garyp 2 – Hurdegaryp 2 --> 1-6
Vrijdag 18 oktober --> Ryptsjerk 2 - Garyp 2 --> 5-2
Vrijdag 15 november --> 20.30 uur Garyp 1 - Garyp 2 --> 6-1
Vrijdag 29 november --> Suwâld 1 - Garyp 2 --> 3-4
Vrijdag 6 december --> 20.30 uur  Garyp 2 - Eastermar 1 --> 2-5
Donderdag 12 december --> Garyp 2 - Boksum 2 --> 4-3

__________________________________________________________________ 

Seizoen 2012/2013, 2e helft
Dames 1: (Poule A)

Wedstrijden:
Donderdag 10 januari --> De Pein 1 - Garyp 1 --> 5-2
Maandag 14 januari --> Drogeham 1 - Garyp 1 --> 5-2
Vrijdag 25 januari --> Jistrum 1 - Garyp 1 --> 7-0
Vrijdag 1 februari --> Garyp 1 - Berlikum 1 --> 2-5
Woensdag 27 februari --> 19.45 uur Suwâld 1 - Garyp 1 --> 6-1
Woensdag 6 maart --> Garyp 1 - De Pein 1 --> 4-3
Donderdag 14 maart --> Garyp 1 - DFS 1 --> 0-7
Donderdag 11 april --> VCB 1 - Garyp 1 --> 5-2
__________________________________________________________________

Dames 2: (Poule D)

Wedstrijden:
Dinsdag 29 januari --> Menaam 1 - Garyp 2 --> 2-5
Vrijdag 1 maart --> Garyp 2 - Twijzel 3 --> 6-1
Vrijdag 15 maart --> Berlikum 2 - Garyp 2 --> 6-1
Donderdag 21 maart --> Garyp 2 - Eastermar 1 --> 1-6
Vrijdag 5 april --> Garyp 2 - Surhuisterveen 1 --> 6-1
Maandag 8 april --> Drogeham 2 - Garyp 2 --> 2-5
__________________________________________________________________

Heren 1: (Poule B)

Wedstrijden:
Donderdag 31 januari --> Garyp 1 - DFS 2 --> 1-6
Vrijdag 8 februari --> Sumar 1 - Garyp 1 --> 6-1
Donderdag 14 februari --> Garyp 1 - Winsum 1 --> 3-4
Donderdag 14 maart --> Garyp 1 - Berlikum 1 --> 2-5
Vrijdag 5 april --> Hurdegaryp 1 - Garyp 1 --> 5-2
Donderdag 11 april --> Trynwâlden 1 - Garyp 1 --> 6-1
__________________________________________________________________

Heren 2: (Poule C)

Wedstrijden:
Donderdag 17 januari --> Garyp 2 - Eastermar 1 --> 1-6
Donderdag 7 februari --> Garyp 2 - Boksum 2 --> 6-1
Donderdag 28 februari --> Garyp 2 - Ee 1 --> 0-7
Vrijdag 8 maart --> Ryptsjerk 2 - Garyp 2 --> 0-7
Vrijdag 22 maart --> Suwâld 1 - Garyp 2 --> 3-4
Vrijdag 12 april --> Hurdegaryp 2 - Garyp 2 --> 3-4
 


Seizoen 2012/2013, 1e helft

Dames 1: (Poule A)

Wedstrijden:
Vrijdag 21 september --> Berlikum 1 - Garyp 1 --> 6-1
Vrijdag 28 september --> Garyp 1 - Drogeham 1 --> 5-2
Vrijdag 2 november --> DFS 1 - Garyp 1 --> 7-0
Vrijdag 16 november --> Suwâld 1 - Garyp 1 --> 4-3
Vrijdag 23 november --> Garyp 1 - VCB 1 --> 1-6
Vrijdag 14 december --> Garyp 1 - Jistrum 1 --> 3-4
Donderdag 20 december --> Garyp 1 - Opeinde 1 (In Opeinde)
__________________________________________________________________

Dames 2: (Poule D)

Wedstrijden:
Donderdag 20 september --> Surhuisterveen 1 - Garyp 2 --> 7-0
Vrijdag 5 oktober --> Garyp 2 - Menaam 1 --> 4-3
Vrijdag 19 oktober --> Garyp 2 - Drogeham 2 --> 3-4
Vrijdag 9 november --> Garyp 2 - Berlikum 2 --> 1-6
Vrijdag 30 november --> Twijzel 3 - Garyp 2 --> 4-3
Donderdag 6 december --> Eastermar 1 - Garyp 2 --> 4-3
__________________________________________________________________

Heren 1: (Poule B)

Wedstrijden:
Vrijdag 28 september --> DFS 2 - Garyp 1 --> 3-4
Donderdag 18 oktober --> Garyp 1 - Sumar 1 --> 0-7
Vrijdag 2 november --> Winsum 1 - Garyp 1 --> 7-0
Donderdag 29 november --> Garyp 1 - Trynwâlden 1 --> 2-5
Maandag 3 december --> Berlikum 1 - Garyp 1 --> 6-1
Donderdag 6 december --> Garyp 1 - Hurdegaryp 1 --> 1-6
__________________________________________________________________

Heren 2: (Poule C)

Wedstrijden:
Donderdag 20 september --> Eastermar 1 - Garyp 2 --> 7-0
Donderdag 27 september --> Garyp 2 - Hurdegaryp 2 --> 2-5
Woensdag 10 oktober --> Ee 1 - Garyp 2 --> 5-2
Donderdag 8 november --> Boksum 2 - Garyp 2 --> 2-5
Donderdag 22 november --> Garyp 2 - Suwâld 1 --> 4-3
Donderdag 13 december --> Garyp 2 - Ryptsjerk 2 --> 3-4

__________________________________________________________________
 
Seizoen 2011/2012, 2e helft

Dames 1: (Poule A)

Wedstrijden:
Vrijdag 20 januari --> Jistrum 1 - Garyp 1 --> 1-6
Vrijdag 17 februari --> DFS 1 - Garyp 1 --> 6-1
Vrijdag 2 maart --> Foar Út 1 - Garyp 1 --> 6-1
Woensdag 14 maart --> Garyp 1 - VCB 1 --> 3-4
Vrijdag 23 maart --> Berlikum 1 - Garyp 1 in Berlikum ??????

Woensdag 4 april --> Garyp 1 - Opeinde 2 --> 2-5
__________________________________________________________________

Dames 2: (Poule D)

Wedstrijden:
Vrijdag 13 januari --> Hurdegaryp 1 - Garyp 2 --> 4-3
Donderdag 2 februari --> Dronryp 1 - Garyp 2 in Dronryp
Vrijdag 10 februari --> Garyp 2 - Berlikum 2 --> 3-4
Donderdag 23 februari --> VCB 3 - Garyp 2 in Buitenpost
Woensdag 7 maart --> Âldegea 1 - Garyp 2 --> 3-4
Vrijdag 16 maart --> Garyp 2 - Berlikum 2 --> 1-6
Donderdag 22 maart --> VCB 3 - Garyp 2 --> 6-1
Vrijdag 30 maart --> Garyp 2 - Dronryp 1 --> 1-6
Vrijdag 13 april --> Âldegea 1 - Garyp 2 --> 7-0
__________________________________________________________________

Heren 1: (Poule C)

Wedstrijden:
Donderdag 12 januari --> Garyp 1 - Hurdegaryp 2 --> 7-0
Donderdag 19 januari --> Garyp 1 - Boksum 2 --> 6-1
Vrijdag 10 februari --> Suwâld 1 - Garyp 1 --> 3-4
Vrijdag 24 februari --> Ryptsjerk 2 - Garyp 1 --> 1-6
Vrijdag 9 maart --> Garyp 2 - Garyp 1 --> 1-6
__________________________________________________________________

Heren 2: (Poule C)

Wedstrijden:
Donderdag 9 februari --> Garyp 2 - Boksum 2 --> 4-3
Vrijdag 17 februari --> Suwâld 1 - Garyp 2 --> 1-6
Vrijdag 9 maart --> Garyp 2 - Garyp 1 --> 1-6
Donderdag 15 maart --> Garyp 2 - Ryptsjerk 2 --> 1-6
Vrijdag 23 maart --> Hurdegaryp 2 - Garyp 2 --> 6-1
 



Seizoen 2011/2012, 1e helft

Dames 1: (Poule A)

Wedstrijden:
Vrijdag 23 september --> Garyp 1 - Jistrum 1 --> 4-3
Donderdag 27 oktober --> Opeinde 1- Garyp 1 --> 6-1
Vrijdag 4 november --> Garyp 1 - Berlikum 1 --> 1-6
Donderdag 17 november --> VCB 1 - Garyp 1 --> 7-0
Vrijdag 2 december --> Garyp 1 - DFS 1 --> 0-7
Vrijdag 9 december --> Foar Út - Garyp 1 --> 7-0
__________________________________________________________________

Dames 2: (Poule D)

Wedstrijden:
Vrijdag 14 oktober --> Garyp 2 - Dronryp 1 --> 1-6
Vrijdag 28 oktober --> Berlikum 2 - Garyp 2 --> 4-3
Vrijdag 18 november --> Garyp 2 - Hardegarijp 1 --> 4-3
Woensdag 23 november --> Aldegea 1 - Garyp 2 --> 4-3
Donderdag 1 december --> Dronryp 1 - Garyp 2 --> 6-1
Vrijdag 9 december --> Hardegarijp 1 - Garyp 2 --> 5-2
Vrijdag 6 januari --> Garyp 2 - VCB 3 --> 1-6
__________________________________________________________________

Heren 1: (Poule C)

Wedstrijden:
Donderdag 13 oktober --> Garyp 1 - Suwâld 1 --> 5-2
Donderdag 3 november --> Boksum 2 - Garyp 1 --> 2-5
Donderdag 10 november --> Garyp 1 - Ryptsjerk 2 --> 4-3
Vrijdag 18 november --> Hardegarijp 2 - Garyp 1 --> 2-5
Vrijdag 25 november --> Garyp 1 - Garyp 2 --> 5-2
__________________________________________________________________

Heren 2: (Poule C)

Wedstrijden:
Donderdag 29 september --> Garyp 2 - Hardegarijp 2 --> 5-2
Donderdag 6 oktober --> Boksum 2 - Garyp 2 --> 6-1
Donderdag 27 oktober --> Garyp 2 - Suwâld 1 --> 4-3
Vrijdag 25 november --> Garyp 1 - Garyp 2 --> 5-2
Vrijdag 2 december --> Ryptsjerk 2 - Garyp 2 --> 4-3

__________________________________________________________________ 
Seizoen 2010/2011, 2e helft

Dames 1: (Poule B)

Wedstrijden:
Vrijdag 21 januari --> Garyp 1 - Twijzel 2 --> 6-1
Donderdag 3 februari --> Garyp 1 - Suwâld 1 --> 5-2
Dinsdag 8 maart --> Deinum 1 - Garyp 1 --> 3-4
Vrijdag 18 maart --> Noordbergum 1 - Garyp 1 --> 0-7
Dinsdag 29 maart --> Deinum 2 - Garyp 1 --> 0-7
Maandag 4 april --> Drogeham 1 - Garyp 1 --> 2-5
Donderdag 14 april --> Garyp 1 - Drogeham 1 --> 3-4
__________________________________________________________________

Dames 2: (Poule E)

Wedstrijden:
Dinsdag 11 januari --> Houtigehage 1 - Garyp 2 --> 1-6
Vrijdag 11 februari --> Twijzel 3 - Garyp 2 --> 3-4
Vrijdag 11 maart --> Garyp 2 - De Pein 1 --> 3-4
Woensdag 23 maart --> Garyp 2 - Ried 1 --> 5-2
Dinsdag 29 maart --> Menaldum 1 - Garyp 2
--> 4-3
Vrijdag 1 april --> Garyp 2 - Jistrum 2 --> 6-1
__________________________________________________________________

Heren 1: (Poule C)

Wedstrijden:
Donderdag 27 januari --> Garyp 1 - Suwâld 1 --> 5-2
Donderdag 10 februari --> Winsum 1 - Garyp 1
--> 7-0
Donderdag 17 februari --> Garyp 1 - Hurdegaryp 2 --> 4-3
Vrijdag 4 maart --> Garyp 2 - Garyp 1 --> 2-5
Donderdag 17 maart --> Garyp 1 - Boksum 2 --> 2-5
Vrijdag 25 maart --> Ryptsjerk 2 - Garyp 1 --> 7-0
__________________________________________________________________

Heren 2: (Poule C)

Wedstrijden:
Donderdag 6 januari --> Garyp 2 - Boksum 2 --> 2-5
Vrijdag 21 januari --> Hurdegaryp 2 - Garyp 2 --> 2-5
Vrijdag 11 februari --> Ryptsjerk 2 - Garyp 2
--> 5-2
Vrijdag 4 maart --> Garyp 2 - Garyp 1--> 2-5
Vrijdag 18 maart --> Suwâld 1 - Garyp 2 --> 2-5
Donderdag 24 maart --> Garyp 2 - Winsum 1 --> 0-7

 



Seizoen 2010/2011, 1e helft

Dames 1: (Poule B)

Wedstrijden:
Vrijdag 1 oktober --> Suwâld 1 - Garyp 1 --> 2-5
Vrijdag 15 oktober --> Garyp 1 - Noordbergum 1 --> 7-0
Vrijdag 22 oktober --> Garyp 1 - Deinum 2 --> 7-0
Vrijdag 12 november --> Twijzel 2 - Garyp 1 --> 0-7
Vrijdag 19 november --> Garyp 1 - Deinum 1 --> 5-2
Maandag 13 december --> Drogeham 1 - Garyp 1 in Drogeham
.
Dames 2: (Poule E)

Wedstrijden:
Vrijdag 17 september --> Garyp 2 - Houtigehage 1 --> 6-1
Dinsdag 19 oktober --> Ried 1 - Garyp 2 --> 3-4
Maandag 1 november --> Jistrum 2 - Garyp 2 --> 2-5
Vrijdag 5 november --> Garyp 2 - Twijzel 3 --> 3-4

Donderdag 25 november --> Garyp 2 - Menaldum 1 --> 4-3
Woensdag 8 december --> De Pein 1 - Garyp 2 --> 2-5
.
.
Heren 1: (Poule C)

Wedstrijden:
Vrijdag 10 september --> Suwâld 1 - Garyp 1 --> 1-6
Vrijdag 24 september --> Garyp 1 - Garyp 2 --> 7-0
Donderdag 30 september --> Boksum 2 - Garyp 1 --> 2-5
Donderdag 21 oktober --> Garyp 1 - Winsum 1 --> 0-7
Donderdag 18 november --> Garyp 1 - Ryptsjerk 2 --> 2-5
Vrijdag 17 december --> Hurdegaryp 2 - Garyp 1 --> 6-1
.
.

Heren 2: (Poule C)

Wedstrijden:
Donderdag 16 september --> Garyp 2 - Hurdegaryp 2 --> 6-1
Vrijdag 24 september --> Garyp 1 - Garyp 2 --> 7-0
Vrijdag 8 oktober --> Winsum 1 - Garyp 2 --> 7-0
Donderdag 14 oktober --> Garyp 2 - Ryptsjerk 2 --> 3-4
Donderdag 11 november --> Garyp 2 - Suwâld 1 --> 4-3
Donderdag 25 november --> Boksum 2 - Garyp 2 --> 4-3

__________________________________________________________________ 

Seizoen 2009/2010 2e helft

Dames 1: (Poule A)

Wedstrijden:
Vrijdag 22 januari --> Garyp 1 - Foarút 1 --> 1-6
Vrijdag 5 februari --> Garyp 1 - Twyzel 1 --> 5-2
Donderdag 1 april --> Opeinde 1 - Garyp 1 --> 4-3
Woensdag 7 april --> Berlikum 1 - Garyp 1 in Garyp
Vrijdag 9 april --> DFS 1 - Garyp 1 in Burgum

Donderdag 15 april --> Garyp 1 - VCB 1 --> 5-2
__________________________________________________________________

Dames 2: (Poule E)

Wedstrijden:
Dinsdag 12 januari --> Houtigehage 1 - Garyp 2 --> 1-6
Donderdag 18 februari --> Garyp 2 - Jistrum 2 --> 4-3
Woensdag 17 maart --> Garyp 2 - Ried 1 --> 7-0
Vrijdag 26 maart --> Twyzel 3 - Garyp 2 --> 1-6
Dinsdag 30 maart --> Menaldum 1 - Garyp 2 --> 1-6
Donderdag 8 april --> Garyp 2 - Berlikum 2 --> 2-5
__________________________________________________________________

Heren 1: (Poule C)

Wedstrijden:
Vrijdag 15 januari --> Garyp 2 - Garyp 1 --> 4-3
Vrijdag 5 februari --> Suwâld 1 - Garyp 1 --> 1-6
Donderdag 11 februari --> Garyp 1 - Boksum 2 --> 7-0
Vrijdag 5 maart --> Ryptsjerk 2 - Garyp 1 --> 3-4
Donderdag 25 maart --> Garyp 1 - Hurdegaryp 2 --> 6-1
Vrijdag 16 april --> Garyp 1 - Garyp 2 --> 4-3
__________________________________________________________________

Heren 2: (Poule C)

Wedstrijden:
Vrijdag 15 januari --> Garyp 2 - Garyp 1 --> 4-3
Vrijdag 22 januari --> Hurdegaryp 2 - Garyp 2 --> 1-6
Donderdag 4 februari --> Garyp 2 - Boksum 2 --> 4-3
Vrijdag 19 februari --> Suwâld 1 - Garyp 2 --> 1-6
Donderdag 18 maart --> Garyp 2 - Ryptsjerk 2 --> 1-6
Vrijdag 16 april --> Garyp 1 - Garyp 2 --> 4-3
 



Seizoen 2009/2010 1e helft

Dames 1: (Poule A)

Wedstrijden:
Donderdag 24 september --> Opeinde 1 - Garyp 1 --> 4-3
Donderdag 8 oktober --> Twyzel 1 - Garyp 1 --> 
4-3
Vrijdag 30 oktober --> Garyp 1 - DFS 1 --> 
0-7
Donderdag 12 november --> VCB 1 - Garyp 1 --> 6-1
Vrijdag 20 november --> Foarut 1 - Garyp 1 --> 7-0

Vrijdag 27 november --> Garyp 1 - Berlikum 1 --> 4-3
 
__________________________________________________________________

Dames 2: (Poule E)

Wedstrijden:
Donderdag 17 september --> Garyp 2 - Houtigehage 1 --> 6-1
Dinsdag 29 september, 20.30 uur --> Ried 1 - Garyp 2 --> 2-5
Vrijdag 16 oktober --> 
Garyp 2 - Twyzel 3  --> 4-3

Vrijdag 30 oktober, 19.45 uur --> Jistrum 2 - Garyp 2  --> 3-4
Vrijdag 13 november --> Garyp 2 - Menaldum 1 --> 2-5
Vrijdag 4 december --> Berlikum 2 - Garyp 2 --> 7-0

__________________________________________________________________

Heren 1: (Poule C)

Wedstrijden:
Vrijdag 25 september --> Boksum 2  - Garyp 1 --> 5-2
Vrijdag 2 oktober, 20.30 uur --> Garyp 1 - Garyp 2 in Garyp uitgesteld

Donderdag 12 november --> Garyp 1 - Ryptsjerk 2 --> 1-6
Vrijdag 20 november --> Hurdegaryp 2 - Garyp 1 --> 6-1
Vrijdag 4 december --> Garyp 1 - Suwâld 1 --> 6-1

__________________________________________________________________

Heren 2: (Poule C)

Wedstrijden:
Donderdag 10 september --> Garyp 2 - Hurdegaryp 2 --> 4-3
Vrijdag 2 oktober, 20.30 uur --> Garyp 1 - Garyp 2 in Garyp uitgesteld

Donderdag 29 oktober --> Garyp 2 - Suwâld 1 --> 5-2
Vrijdag 6 november --> Ryptsjerk 2 - Garyp 2 --> 5-2
Donderdag 19 november --> Boksum 2  - Garyp 2 --> 4-3

__________________________________________________________________ 
Seizoen 2008/2009 2e helft

Dames 1: (Poule A)

Wedstrijden:
Vrijdag 30 januari --> Hurdegaryp 1 - Garyp 1 --> 2-5
Vrijdag 6 februari --> Garyp 1 - DFS 1 --> 2-5
Donderdag 12 februari --> Opeinde 1 - Garyp 1 --> 3-4
Vrijdag 6 maart --> Garyp 1 - Berlikum 1 --> 2-5
Donderdag 19 maart --> VCB 1 - Garyp 1 --> 3-4
__________________________________________________________________

Dames 2: (Poule E)

Wedstrijden:
Donderdag 15 januari --> Houtigehage - Garyp 2 --> 1-6
Vrijdag 27 februari, 19.45 uur --> Jistrum 2 - Garyp 2 --> 0-7

Vrijdag 13 maart --> Garyp 2 - Âldegea 1 in Sumar --> 3-4
Vrijdag 20 maart --> Twyzel 3 - Garyp 2 --> 4-3
Dinsdag 24 maart --> Menaldum 1 - Garyp 2 --> 3-4
Woensdag 8 april --> Garyp 2 - Berlikum 2 --> 4-3

__________________________________________________________________

Heren 1: (Poule C)

Wedstrijden:
Donderdag 8 januari --> Boksum 2 - Garyp 1 --> 2-5
Donderdag 5 februari --> Garyp 1 - Hurdegaryp 3 --> 7-0
Vrijdag 13 februari --> Hurdegaryp 3 - Garyp 1 --> 1-6
Donderdag 26 februari --> Garyp 1 - DFS 2 --> 3-4
Vrijdag 13 maart, 20.30 uur --> Garyp 2 - Garyp 1 --> 1-6
Donderdag 19 maart --> Garyp 1 - Suwâld 1 --> 7-0 (niet gespeeld)
??? ?? ??? --> Garyp 1 - Suwâld 1 --> 7-0 (niet gespeeld)
__________________________________________________________________

Heren 2: (Poule C)

Wedstrijden:
Vrijdag 9 januari --> Hurdegaryp 3 - Garyp 2 --> 1-6
Vrijdag 23 januari --> Suwâld 1 - Garyp 2 --> 5-2
Donderdag 29 januari --> Garyp 2 - DFS 2 --> 1-6
Vrijdag 6 februari --> Suwâld 1 - Garyp 2 --> 2-5
Donderdag 12 februari --> Garyp 2 - Boksum 2 --> 1-6
Donderdag 5 maart --> Boksum 2 - Garyp 2 --> 4-3
Vrijdag 13 maart, 20.30 uur --> Garyp 2 - Garyp 1 --> 1-6
Donderdag 26 maart --> Garyp 2 - DFS 2 --> 0-7
Donderdag 2 april --> Boksum 2 - Garyp 2 --> 6-1

 



Seizoen 2008/2009 1e helft

Dames 1: (poule A)

Wedstrijden:
Vrijdag 12 september --> Garyp 1 - Hurdegaryp 1 --> 4-3
Donderdag 25 september --> Garyp 1 - Opeinde 1 --> 1-6
Vrijdag 3 oktober --> DFS 1 - Garyp 1 --> 5-2
Woensdag 8 oktober, 20.30 uur --> Elbo 1 - Garyp 1 in Leeuwarden
Vrijdag 7 november, 20.15 uur --> Garyp 1 - St. Jac. Parochie in Sumar
Vrijdag 14 november --> Garyp 1 - VCB 1 --> 2-5
Vrijdag 21 november --> Berlikum 1 - Garyp 1 --> 3-4
__________________________________________________________________

Dames 2: (poule E)

Wedstrijden:
Vrijdag 19 september --> Garyp 2 - Houtigehage --> 5-2
Vrijdag 31 oktober --> Garyp 2 - Menaldum 1 --> 5-2
Woensdag 12 november, 20.30 uur --> Âldegea 1 - Garyp 2 --> 6-1
Vrijdag 28 november --> Garyp 2 - Twyzel 3 --> 5-2
Vrijdag 12 december --> Berlikum 2 - Garyp 2 --> 1-6
Woensdag 17 december, 20.30 uur --> Garyp 2 - Jistrum 2 --> 6-1
__________________________________________________________________

Heren 1: (poule C)

Wedstrijden:
Vrijdag 5 september, 20.30 uur --> Garyp 2 - Garyp 1 --> 2-5
Vrijdag 19 september --> DFS 2 - Garyp 1 --> 4-3
Donderdag 25 september --> Boksum 2 - Garyp 1 --> 0-7
Donderdag 2 oktober --> Garyp 1 - Hurdegaryp 3 --> 7-0
Donderdag 30 oktober --> Garyp 1 - DFS 2 --> 0-7
Vrijdag 14 november --> Suwâld 1 - Garyp 1 --> 1-6
Vrijdag 21 november, 20.30 uur --> Garyp 1 - Garyp 2 --> 4-3
Donderdag 4 december --> Garyp 1 - Suwâld 1 in Sumar --> afgelast
Donderdag 11 december --> Garyp 1 - Boksum 2 --> 6-1
__________________________________________________________________

Heren 2: (poule C)

Wedstrijden:
Vrijdag 5 september, 20.30 uur --> Garyp 2 - Garyp 1 --> 2-5
Donderdag 11 september --> Garyp 2 - Hurdegaryp 3--> 6-1
Vrijdag 10 oktober --> Hurdegaryp 3 - Garyp 2 --> 4-3
Vrijdag 17 oktober --> DFS 2 - Garyp 2 --> 7-0
Donderdag 6 november --> Garyp 2 - Suwâld 1 --> 3-4
Vrijdag 21 november, 20.30 uur --> Garyp 1 - Garyp 2 --> 4-3
Donderdag 27 november --> Boksum 2 - Garyp 2 in Boksum --> afgelast.